معرفی

POLYLASE MX

یک سیتم لیزر دارای دو طول موج که سریع ترین و قویترین لیزر Alexandrite 755 nm را با لیزر Nd: YAG 1064nm برای عملکرد بالا ترکیب میکند.
هر پزشک متخصص که در زمینه رفع موهای زاید فعالیت میکند، میداند که ترکیب صحیح از پارامترهای مختلف در میزان موفقیت درمان تا چه اندازه موثر است. حال انتخاب آسان است، Polylase MX شرکت DDC TECHNOLOGY امکان رفع موهای زاید در همه انواع تیپهای پوستی را فراهم می سازد و همچنین درمان ضایعات pigmented و ضایعات عروقی صورت و پا، از بین بردن چین و چروک به روش غیر تهاجمی و لکه های پوستی و کک و مک را امکان پذیر مینماید.
Polylase LP ترکیب منحصر به فردی از طول موج های مناسب، انرژی فلوئنس و مدت زمان پالس را جمع بندی کرده است که چنین ترکیبی به شما اجازه میدهد انواع مختلف تیپهای پوستی با شرایط گوناگون را درمان کنید.
لیزر الکساندرایت برای رفع موهای زائد در پوستهای روشن نوع 1 تا 4 بیشترین کارایی را دارد. این طول موج همچنین برای درمان لک های پیری (lentigines ) و ماه گرفتگی مناسب است.
لیزر Nd Yag :50 مزیت درمان ایمن برای پوستهای تیره یا برنزه شده (نوع 5-6) و درمان موثر spider veins را دارا میباشد. که دامنه وسیع انتخاب زمان پالس و نرخ تکرا بالا (تا 10 هرتز)، polylase MX را یکی از موثرترین روشها برای کاهش چروکها (بازسازی کلاژن) تبدیل مینماید.

مزایای دستگاه در یک نگاه:
 در یک دستگاه دو نوع لیزر برای کاربرد پیشرفته
 موزدایی همه انواع پوست با توجه به طول موج های مناسب برای هرنوع پوست
 رضایت بالای بیماران به خاطر کارایی موثر دستگاه
 هزینه نگهداری پایین و هزینه پایین قطعات مصرفی
 سرعت و قدرت بی نظیر
 کاهش زمان درمان
 اندازه کوچکتر نسبت به رقبا در حین حفظ توان وقدرت به دلیل طراحی هوشمندانه
 طراحی شده برای کسانی که نگاه فنی تری به درمان دارند.
 آسان در یادگیری و آسان دراستفاده
 تغییر سریع اسپات سایز با فوکوس اتوماتیک
 بدون نیاز به گرم کردن
 دارای تاییدیه FDA برای تکنولوژی و کاربردهای مرتبط با آن